Max. Hoogte Openingshoek 90 °, scharnieren aan de buitenkant
Cijferhaken
24
Boorgaten
Aantal gaten in de achterwand
4
Achterwand boordiameter (mm)
9
Verankeringsgaten
Ja, doorgeboord
Algemeen
Matriaal
Staal
Serie producten
Key Pro
Kleur
Antraciet
Fabrikant
Rottner
EAN
9006072207522
Productomschrijving:
Enkelwandige sleutelkast
1,2 mm massief staal
Dikte deurblad: 1,2 mm
Deur met scharnieren, boven en onder
Opent met vingerafdruk - er kunnen meerdere vingerafdrukken worden opgeslagen
Kan worden geopend met een externe voeding
4 x 1,5 volt AA-batterijen excl.
Voorbereid voor wandmontage, inclusief bevestigingsmateriaal
4 voorgeboorde gaten in de achterwand
Haakrails- niet verstelbaar
24 haken incl.
Openen met vingerafdruk:
Er kunnen 2 vingerafdrukken met managerfunctie en 8 vingerafdrukken voor gebruikers worden opgeslagen. De functie Fingerprint Manager kan de Key Pro openen, gebruikersvingerafdrukken opslaan en verwijderen. Gebruikers kunnen de sleutelkast openen, geen vingerafdrukken opslaan of verwijderen.
De Rottner Key Pro 24 met vingerafdukslot is de ideale opbergplaats voor maximaal 24 sleutels, die netjes en overzichtelijk op haakrails zijn opgeborgen. Het hoogtepunt van deze sleutelkast is de opening door middel van een vingerafdruk. Je raakt gewoon de kleine kluis aan en hij gaat open! Geen kwijtgeraakte sleutels of vergeten coce meer.
Opmerking conform Verordening algemene productveiligheid VO (EU) 2023/988: Rottner Services GmbH / A-4880 St. Georgen im Attergau, Thern 17; office@rottner.services